ASUS ROG Zephyrus G16 Ultra 7-255H/16GB/1TB/Win11 RTX5060 OLED
SKU:
4114421542
MPN:
GU605CM-QR027W | 6diO
€2571.25
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 105 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 90 Wh |
| Charging Power | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Color | Graphite |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Illuminated housing elements , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V200 W10 A |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 17,4 mm |
| Width | 354 mm |
| Depth | 246 mm |
| Weight | 1,95 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 , Intel Arc™ Graphics |
