Acer Aspire Lite 15 Ryzen 5-7430U/16GB/512/Win11
SKU:
4114445071
MPN:
AL15-44P || NX.DJSEP.001 | 6cWE
€600.11
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | WiFi 6Bluetooth module |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Battery Capacity | 58 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 18,6 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 230 mm |
| Weight | 1,49 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
