Dell Pro Max 16 Plus Ultra 7-265HX/32GB/1TB/Win11P RTX PRO 2000
SKU:
4113464983
MPN:
BTO104_MB16250_EMEA | 5Hai
€4527.45
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 265HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 265HX (20 cores, 24 threads, 2.30-5.30 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel WM880 |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4Wi-Fi 6ENFC module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 96 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor , Accelerometer , Gyroscope , Hall effect sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 280 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardIntel vPro |
| Height | 19 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 259 mm |
| Weight | 2,55 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA RTX PRO 2000 |
