HP OMEN Max 16 Ultra 9-275HX/64GB/1TB+1TB/Win11 RTX5080
SKU:
4113613965
MPN:
16-ah0218nw (C1LN8EA) | 5F2B
€4198.16
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 16 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 83 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Sensors | Temperature sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 330 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 24,8 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 269 mm |
| Weight | 2,76 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5080 |
