Dell Pro Max 14 Premium Ultra 9-285H/32GB/1TB/Win11P RTX PRO 2000
SKU:
4113548587
MPN:
BTO105_MA14250_EMEA | 5Ha3
€4908.52
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 285H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 285H (16 cores, 16 threads, 2.50-5.40 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 60 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs. |
| Battery Capacity | 72 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 130 W |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadIntel vPro |
| Height | 19,4 mm |
| Width | 311 mm |
| Depth | 213 mm |
| Weight | 1,61 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA RTX PRO 2000 |
