Dell Latitude 3550 Ultra 5 125U/16GB/512/Win11P
SKU:
4114524491
MPN:
XCTOL355015EMEA_VP_U5 | 6jqB
€1046.94
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 125U |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 125U (12 cores, 14 threads, 1.30-4.30 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 54 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 15 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: round – 4.5-2.9 mm |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 18,1 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 240 mm |
| Weight | 1,81 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel® Graphics |
