Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/64GB/512 RTX5050 165Hz
SKU:
4114483563
MPN:
5THP3EE893SD | 6j27
€1466.14
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
512 GB1000 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Gigabyte |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 170 |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 170 (8 cores, 16 threads, 3.20–4.75 GHz, 20 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 85 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Charging Power | Min. 35 W , Max. 150 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Blue |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | No system |
| Power supply | 150 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 29,9 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 262 mm |
| Weight | 2,20 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
