Microsoft Surface Pro 13 XPlus/16GB/256GB/Win11 Platinum 2 kamery
SKU:
4114604761
MPN:
ZHX-00001DX | 6km0
€1351.80
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Microsoft |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Surface |
| Processor brand | Qualcomm |
| Processor series | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Processor name | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Plus (10 cores, 10 threads, 3.4 GHz, 42 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLED |
| Screen size | 13" |
| Screen resolution | 2880 x 1920 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Graphics card brand | Qualcomm |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | QHD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7NFC module |
| Connectors | Surface Connect – 1 pc.USB4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 46 Wh |
| Charging Power | Max. 39 W |
| Color | Platinum |
| Sensors | Accelerometer , Gyroscope , Magnetometer |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C39 W |
| Additional information | Additional 10.0 Mpix camera |
| Height | 9,3 mm |
| Width | 287 mm |
| Depth | 208 mm |
| Weight | 0,90 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Qualcomm® Adreno™ |
