Acer Extensa 15 i7-13620H/16GB/512/Win11 Silver
SKU:
4113374806
MPN:
EX215-57 || NX.EJDEP.001 | 5GYF
€729.49
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i7 |
| Processor name | Intel® Core™ i7-13620H |
| Processor | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleWiFi 6 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB Type-C – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Silver |
| Backlit keyboard | No |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 20 mm |
| Width | 363 mm |
| Depth | 238 mm |
| Weight | 1,80 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
