Acer Nitro 16S AI Ryzen AI 7-350/64GB/1TB/Win11 RTX5070Ti
SKU:
4114188251
MPN:
AN16S-61 || NH.QZVEP.001 | 66D5
€2495.04
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 7 350 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.00 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 180 Hz |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 115 W |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 moduleLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 230 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 21 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 275 mm |
| Weight | 2,18 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 860M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
