Acer Nitro V 16S AI Core 5-210H/32GB/2TB RTX5060
SKU:
4114323656
MPN:
ANV16S-71 || NH.U28EP.00B | 6djd
€1593.16
1 available for order
1 available for order
Operating system:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 5 |
| Processor name | Intel® Core™ 5 210H |
| Processor | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 180 Hz |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 85 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersThree built-in microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | No system |
| Power supply | 135 W19.5 V |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 264 mm |
| Weight | 2,10 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
