Acer Swift X Ultra 7-255H/32GB/1TB/Win11 RTX5060 OLED Touch
SKU:
4114459633
MPN:
SFX14-73G || NX.J82EP.004 | 5FsC
€2368.02
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,5" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 76 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 100 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 18 mm |
| Width | 323 mm |
| Depth | 228 mm |
| Weight | 1,58 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
