Apple MacBook Air M4/24GB/512/Mac OS Starlight 10R GPU
SKU:
4112595000
MPN:
MC6A4ZE/A | 5xZ0
€1428.36
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Apple |
|---|---|
| Product Intended Use | For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Processor brand | Apple |
| Processor series | Apple M4 |
| Processor name | Apple M4 |
| Processor | Apple M4 (10 cores, ARM) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 24 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| PCIe SSDs (soldered) | 512 GB SSD PCIe |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyLEDIPSLiquid Retina |
| Screen size | 13,6" |
| Screen resolution | 2560 x 1664 |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Apple |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD , FaceTime HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-CMagSafe 3 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Color | Golden |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Touch ID reader |
| Case and Build | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | macOS Sequoia |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C35 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageForce Touch multi-touch trackpad |
| Release Year | 2025 |
| Height | 11,3 mm |
| Width | 304 mm |
| Depth | 215 mm |
| Weight | 1,24 kg |
| Included Accessories | Charger , USB Type-C -> MagSafe cable |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
| Graphics card | Apple M4 [10 cores] |
