ASUS ROG Strix G16 R9-8940HX/32GB/1TB/Win11PX RTX5070Ti 165Hz
SKU:
4114064817
MPN:
G614PR-R9161 | 5ALK
€2571.85
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Nvidia RTX AI , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 9 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 9 8940HX |
| Processor | AMD Ryzen™ 9 8940HX (16 cores, 32 wątki, 2.40–5.30 GHz, 80 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe / M.2 SATA drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card | AMD Radeon™ 610M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
| Maximum graphics card power (TGP) | 140 W |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Graphite |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 14 A20 V280 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-Sync |
| Height | 30,4 mm |
| Width | 354 mm |
| Depth | 264 mm |
| Weight | 2,50 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
