Blackview AceBook 12 i5-12450H/16GB/512/Win11P
SKU:
4113665286
MPN:
AceBook-12K1 | 5KlE
€527.09
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Blackview |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-12450H |
| Processor | Intel® Core™ i5-12450H (8 cores, 12 threads, 3.30-4.40 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 330 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleWiFi 6 |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.HDMI 2.0 – 1 pc.USB Type-C – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 57 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | No |
| Security | TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum housing |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,1 mm |
| Width | 361 mm |
| Depth | 244 mm |
| Weight | 1,80 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
