Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/64GB/12TB/Win11 RTX5090
SKU:
4114356897
MPN:
Alienware-AA18-3703 | 6dJF
€10319.80
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 12288 GB SSD M.2 PCIe |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 18" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 300 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 24 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in two microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Infrared camera , UHD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Illuminated housing elements , Illuminated logo on the lid |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboardBacklit touchpad |
| Height | 24,7 mm |
| Width | 410 mm |
| Depth | 320 mm |
| Weight | 4,34 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – US |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5090 |
