HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113651904
MPN:
C51HDET | 5Jm2
€2038.23
1 available for order
1 available for order
RAM:
32 GB64 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 7 PRO |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.00 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 62 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor , Temperature sensor , Hall effect sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 100 WPlug: USB-C |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 15,5 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 250 mm |
| Weight | 1,69 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
| Graphics card | AMD Radeon™ 860M |
