HP OMEN MAX 16 Ryzen AI 9 HX 375/64GB/1TB RTX5070Ti 240Hz
SKU:
4114435825
MPN:
16-ak0013nw (CX6E0EA) | 66qc
€3003.84
Out of stock
Out of stock
RAM:
32 GB64 GB
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 9 HX 375 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 375 (12 cores, 24 threads, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 83 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | No system |
| Power supply | 330 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 24,8 mm |
| Width | 356 mm |
| Depth | 269 mm |
| Weight | 2,71 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
