Lenovo Legion 5-15 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11X RTX5060 OLED
SKU:
4113600404
MPN:
83M0002HPB | 5JvS
€1644.35
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 260 |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 260 (8 cores, 16 threads, 3.80–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 15,1" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 115 W |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 245 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboardHDR True Black 600 |
| Height | 21,5 mm |
| Width | 345 mm |
| Depth | 255 mm |
| Weight | 1,90 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
