Lenovo LOQ 15 Ryzen 5-7235HS/16GB/512 RTX4050
SKU:
4113894733
MPN:
83JC00N7PB | 6aBj
€962.41
12 available for order
12 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 7235HS |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7235HS (4 corese, 8 threads, 3.20–4.20 GHz, 10 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 105 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.1 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Power supply | 170 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Additional information | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,9 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 258 mm |
| Weight | 2,38 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
