Lenovo Yoga Slim 9 Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11
SKU:
4112873015
MPN:
83CX001PPB | 5AZ7
€2190.19
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal , Ultralight |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 258V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 cores, 8 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 3840 x 2400 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 600 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in four microphonesBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | Thunderbolt™ 4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Green |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 600 |
| Height | 14,6 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 204 mm |
| Weight | 1,23 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Arc™ Graphics 140V |
