Acer Predator Helios 16 U9-275HX/64GB/2TB/W11 RTX5090 OLED
SKU:
4114462932
MPN:
PH16-73 || NH.QW0EP.003 | 6irB
€4857.71
1 available for order
1 available for order
RAM:
64 GB128 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 128 GB |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 150 W |
| Graphics card memory | 24 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersThree built-in microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 90 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 330 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboardHDR True Black 500 |
| Height | 28 mm |
| Width | 400 mm |
| Depth | 308 mm |
| Weight | 3,30 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5090 |
