ASUS ExpertBook PM1 Ryzen 5-150/24GB/2TB/Win11P
SKU:
4115001578
MPN:
PM1503CDA-S70268X | 6qaR
€1491.55
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Business |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 150 |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 150 (6 cores, 12 threads, 3.30–4.55 GHz, 19 MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card | AMD Radeon™ 660M |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4Wi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 50 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 55 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V65 W3.25 A |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 232 mm |
| Weight | 1,81 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
