ASUS Vivobook 14 Core 5-120U/16GB/1TB/Win11
SKU:
4114879827
MPN:
X1404VA-EB1621W | 6dcL
€884.78
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 5 |
| Processor name | Intel® Core™ 5 120U |
| Processor | Intel® Core™ 5 120U (10 cores, 12 threads, 1.40-5.00 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 40 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel® Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-CUSB Type-C – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 42 Wh |
| Color | Blue |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C48 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 17,9 mm |
| Width | 325 mm |
| Depth | 214 mm |
| Weight | 1,40 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
