ASUS Vivobook 15 i5-13420H/24GB/1TB/Win11 OLED
SKU:
4113745330
MPN:
X1505VA-MA934W | 5God
€996.14
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Maximum Supported RAM | 40 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 2880 x 1620 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 600 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 50 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W19 V3.42 A |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardHDR 600 |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 228 mm |
| Weight | 1,70 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
