ASUS Vivobook 18 Ryzen 7 AI 445/32GB/2TB/Win11 144Hz
SKU:
4114729108
MPN:
M1807GA-S8004W | 6dfS
€1453.76
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 7 445 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 7 445 (6 cores, 12 threads, 2.00–4.60 GHz, 14 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 18" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max. 68 W |
| Color | Blue |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V3.4 A68 W |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 402 mm |
| Depth | 274 mm |
| Weight | 2,60 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
