ASUS ZenBook S14 Ultra 7-256V/16GB/512/Win11 OLED
SKU:
4114771424
MPN:
UX5406SA-QJ502W | 6mQM
€1555.06
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 256V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 256V (8 cores, 8 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 60 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 72 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 45 W |
| Color | White |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V65 W3.25 A |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 500 |
| Height | 13 mm |
| Width | 311 mm |
| Depth | 215 mm |
| Weight | 1,20 kg |
| Included Accessories | Charger , Case |
| Keyboard Layout | QWERTY |
