Dell Alienware 16 Aurora Core 5 210H/16GB/512+1TB/W11 RTX3050
SKU:
4113590298
MPN:
Alienware-AC16250_005 | 5JCp
€1250.48
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 5 |
| Processor name | Intel® Core™ 5 210H |
| Processor | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDWVA |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Navy |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Additional information | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 22,7 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 266 mm |
| Weight | 2,57 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – US |
| Graphics card | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
