Dell Inspiron 2in1 7440 Intel 7 150U/32GB/1TB/Win11 Touch
SKU:
4113590306
MPN:
Inspiron-7440-8024 | 5ICZ
€1428.03
Out of stock
Out of stock
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | For the student , Ultralight |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 7 |
| Processor name | Intel® Core™ 7 150U |
| Processor | Intel® Core™ 7 150U (10 cores, 12 threads, 1.20-5.40 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLEDWVA |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Connectors | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 54 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 17,5 mm |
| Width | 314 mm |
| Depth | 227 mm |
| Weight | 1,75 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel® Graphics |
