Dell Pro 14 Plus Ultra 5 236V/16GB/512/Win11P
SKU:
4114886225
MPN:
BTO212_PB14250_EMEA | 6kyN
€1555.06
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support , Ultralight |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 236V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 236V (8 cores, 8 threads, 2.10-4.70 GHz, 8MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel® Arc™ Graphics 130V |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 55 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 17 W |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Case and Build | Aluminum housing |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 21,2 mm |
| Width | 314 mm |
| Depth | 224 mm |
| Weight | 1,53 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
