Lenovo IdeaPad Slim 3-15 Ryzen 5-150/16GB/512
SKU:
4114973714
MPN:
83K700HLPB | 6nKw
€755.37
1 available for order
1 available for order
RAM:
16 GB24 GB
Operating system:
No operating systemMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 150 |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 150 (6 cores, 12 threads, 3.30–4.55 GHz, 19 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 40 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,3" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 60 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card | AMD Radeon™ 660M |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 50 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | No system |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 18,9 mm |
| Width | 344 mm |
| Depth | 240 mm |
| Weight | 1,59 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
