Lenovo LOQ-15 Ryzen 7/32GB/1TB+512/Win11 RTX5050
SKU:
4114047883
MPN:
83JG003FPB | 6baO
€1631.27
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 250 |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 250 (8 cores, 16 threads, 3.30–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 512 GB |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics Card Power (TGP) | 100 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 170 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,9 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 259 mm |
| Weight | 2,40 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5050 |
