Lenovo V17 i5-13420H/16GB/1TB/Win11P
SKU:
4112014154
MPN:
83A2003WPB | 5qhw
€1135.86
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-13420H |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 24 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 17,3" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.1 moduleWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 2-cell, 4054 mAh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | No |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 399 mm |
| Depth | 274 mm |
| Weight | 2,02 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
