ASUS ROG Strix G18 Ultra 9-275HX/64GB/2TB/Win11 RTX5080 240Hz
SKU:
4113849617
MPN:
G815LW-U9321W | 5zRT
€3917.73
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 240 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 16 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.RJ-45Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Illuminated housing elements , Illuminated logo on the lid |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 19 A20 V380 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 32 mm |
| Laius | 399 mm |
| Sügavus | 298 mm |
| Kaal | 3,42 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5080 |
