Dell Pro Max Plus Ultra 9-285HX/64GB/1TB/Win11P RTX PRO 3000
SKU:
4113548579
MPN:
BTO109_MB18250_EMEA | 5Haz
€6459.74
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 285HX |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 285HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.50 GHz, 40MB cache) |
| Chipset | Intel WM880 |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install three M.2 PCIe drives |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDWVA |
| Ekraani suurus | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 12 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7NFC module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 96 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Light sensor |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 280 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuurIntel vPro |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 402 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kaal | 3,25 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics , NVIDIA RTX PRO 3000 |
