Dell Pro 16 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P
SKU:
4112670309
MPN:
BTO201_PB16250_EMEA | 5zai
€1529.99
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 5 236V |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 5 236V (8 cores, 8 threads, 2.10-4.70 GHz, 8MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuurIntel vPro |
| Kõrgus | 21,4 mm |
| Laius | 358 mm |
| Sügavus | 251 mm |
| Kaal | 1,84 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel Arc™ Graphics |
