ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-7445HS/32GB/1TB/Win11PX RTX4050 144Hz
SKU:
4113924998
MPN:
FA607NUG-RL117 | 5GK5
€1415.31
1 tellitav
1 tellitav
Operatsioonisüsteem:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 7 7445HS |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 7 7445HS (6 cores, 12 threads, 3.20–4.70 GHz, 22 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 140 W |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-CUSB4 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Graphite |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 12 A20 V240 W |
| Lisainfo | DLSS 3 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 26,7 mm |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 251 mm |
| Kaal | 2,20 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 740M |
