HP 255 G10 Ryzen 5-7530U/8GB/1TB/Win11
SKU:
4114396122
MPN:
B39RRAT | 5Jn4
€742.60
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | HP |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 7530U |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 7530U (6 cores, 12 threads, 2.00–4.50 GHz, 19 MB cache) |
| Mälu | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 45 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuurSplash-resistant keyboard |
| Kõrgus | 18,6 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 236 mm |
| Kaal | 1,52 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Graphics |
