Microsoft Surface Go4 N200/8GB/128GB/Win11Pro
SKU:
4112014136
MPN:
XHU-00006 | 5r0h
€884.98
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Microsoft |
|---|---|
| Toote otstarve | Business |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel Processor |
| Protsessori nimi | Intel Processor N200 |
| Protsessor | Intel Processor N200 (4 corese, 4 wątki, do 3.70 GHz, 6 MB cache) |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 128 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani suurus | 10,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1280 |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.1 moduleWiFi 6NFC module |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.SD memory card reader – 1 pc.USB Type-C – 1 pc.Surface Connect – 1 pc. |
| Värv | Platinum |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Andurid | Light sensor , Accelerometer , Gyroscope , Magnetometer |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Corning Gorilla Glass 3 |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | Additional 8.0 Mpix camera |
| Kõrgus | 8,3 mm |
| Laius | 245 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Kaal | 0,52 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics |
