Dell Inspiron 2in1 7440 i5-1334U/16GB/512/Win11
SKU:
4113894737
MPN:
Inspiron-7440-3684 | 6aAg
€807.14
3 tellitav
3 tellitav
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivLEDWVA |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 60 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Wi-Fi 6EBluetooth module |
| Liidesed | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku mahutavus | 54 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W |
| Värv | Blue |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Accelerometer |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Toiteallikas | 65 W |
| Kõrgus | 18,9 mm |
| Laius | 314 mm |
| Sügavus | 226 mm |
| Kaal | 1,75 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
| Graafikakaart | Intel Iris Xe Graphics |
