Apple MacBook Air M4/24GB/512/Mac OS Hopea 10R GPU
SKU:
4112594998
MPN:
MC6J4ZE/A | 5xZ2
€1657.06
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Apple |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Apple |
| Prosessorisarja | Apple M4 |
| Prosessorin nimi | Apple M4 |
| Prosessori | Apple M4 (10 cores, ARM) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| PCIe SSD-asemat (juotetut) | 512 GB SSD PCIe |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPSLiquid Retina |
| Näytön koko | 15,3" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1864 |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Apple |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in six speakers |
| Webkamera | Full HD , FaceTime HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-CMagSafe 3 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Touch ID reader |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | macOS Sequoia |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | Liitin: USB-C35 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaForce Touch multi-touch trackpad |
| Julkaisuvuosi | 2025 |
| Korkeus | 11,5 mm |
| Leveys | 340 mm |
| Syvyys | 238 mm |
| Paino | 1,51 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi , USB Type-C -> MagSafe cable |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
| Näytönohjain | Apple M4 [10 ydintä] |
