Apple MacBook Air M5/24GB/1TB/Mac OS Sininen 10R GPU US
SKU:
4114813950
MPN:
MDHK4ZE/A/US - CTO [Z1LB00058] | 6jRV
€1809.10
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Apple |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Apple |
| Prosessorisarja | Apple M5 |
| Prosessorin nimi | Apple M5 |
| Prosessori | Apple M5 (10 cores, ARM) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| PCIe SSD-asemat (juotetut) | 1000 GB SSD PCIe |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPSLiquid Retina |
| Näytön koko | 13,6" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1664 |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Apple |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Webkamera | Full HD , FaceTime HD |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-CMagSafe 3 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Latausteho | Max. 70 W , Min. 30 W |
| Väri | Blue |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Touch ID reader |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | macOS Tahoe |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | Liitin: USB-C |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaForce Touch multi-touch trackpad |
| Julkaisuvuosi | 2026 |
| Korkeus | 11,3 mm |
| Leveys | 304 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Paino | 1,23 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | USB Type-C -> MagSafe cable |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – US |
| Näytönohjain | Apple M5 [10 ydintä] |
