HP EliteBook X G1i 14 AI U7-268V/32GB/1TB/Win11P SV Blue
SKU:
4112837094
MPN:
B9ZY6ET | 5AiP
€3702.64
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 268V |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 cores, 8 threads, 2.20-5.0 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 800 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Kaksi sisäänrakennettua mikrofoniaBuilt-in four speakers |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 68 Wh |
| Väri | Navy |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Temperature sensor , Gyroscope , Hall effect sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , HP Sure View screen privacy feature |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevySplash-resistant keyboard |
| Korkeus | 14,9 mm |
| Leveys | 314 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Paino | 1,18 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
