MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11
SKU:
4113665206
MPN:
Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition | A2VMG-202PL | 5Wzv
€2190.68
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 cores, 8 threads, 3.30-5.10 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 13,3" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersThree built-in microphones |
| Webcam | HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 75 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Sensors | Light sensor , Accelerometer |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Golden |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 500 |
| Height | 16,9 mm |
| Width | 299 mm |
| Depth | 210 mm |
| Weight | 0,99 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Arc™ Graphics 140V |
