MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11
SKU:
4113665206
MPN:
Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition | A2VMG-202PL | 5Wzv
€2190.68
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 cores, 8 threads, 3.30-5.10 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 13,3" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetThree built-in microphones |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 75 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor , Accelerometer |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Golden |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyHDR True Black 500 |
| Korkeus | 16,9 mm |
| Leveys | 299 mm |
| Syvyys | 210 mm |
| Paino | 0,99 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Arc™ Graphics 140V |
