ASUS Zenbook A16 Snapdragon Elite X2-E94-100/48GB/1TB/Win11 OLED
SKU:
4114774987
MPN:
UX3607OA-SQ013W | 6e3j
€2317.75
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Qualcomm |
| Processor series | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Processor name | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Processor | Qualcomm Snapdragon X2 Elite (18 cores, 18 threads, 4.7 GHz, 53 MB cache) |
| RAM | 48 GB |
| Maximum Supported RAM | 48 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | Qualcomm |
| Graphics card | Qualcomm® Adreno™ |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max 130 W , Min. 45 W |
| Color | Beige |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing , Magnesium-aluminum laptop interior , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V6.5APlug: USB-C130 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 1000 |
| Height | 16,5 mm |
| Width | 353 mm |
| Depth | 242 mm |
| Weight | 1,20 kg |
| Included Accessories | Case |
| Keyboard Layout | QWERTY |
