ASUS Zenbook A16 Snapdragon Elite X2-E94-100/48GB/1TB/Win11 OLED
SKU:
4114774987
MPN:
UX3607OA-SQ013W | 6e3j
€2317.75
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – laitteistotason AI-tuki |
| Prosessorin valmistaja | Qualcomm |
| Prosessorisarja | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Prosessorin nimi | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Prosessori | Qualcomm Snapdragon X2 Elite (18 cores, 18 threads, 4.7 GHz, 53 MB cache) |
| Keskusmuisti | 48 GB |
| Maksimituettu RAM | 48 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Qualcomm |
| Näytönohjain | Qualcomm® Adreno™ |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Latausteho | Max 130 W , Min. 45 W |
| Väri | Beige |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing , Magnesium-aluminum laptop interior , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 20 V6.5ALiitin: USB-C130 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyHDR True Black 1000 |
| Korkeus | 16,5 mm |
| Leveys | 353 mm |
| Syvyys | 242 mm |
| Paino | 1,20 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Case |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
