Acer Aspire 17 i9-13900H/16GB/1TB/Win11
SKU:
4114641803
MPN:
A17-51M || NX.JHDEP.004 | 6l08
€1110.71
Out of stock
Out of stock
M.2 PCIe SSD:
512 GB1000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i9 |
| Processor name | Intel® Core™ i9-13900H |
| Processor | Intel® Core™ i9-13900H (14 cores, 20 threads, 4.10-5.40 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 17,3" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.1 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 53 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 45 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 18 mm |
| Width | 403 mm |
| Depth | 257 mm |
| Weight | 2,09 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
