Acer Nitro V 15 Ryzen 7-7445HS/32GB/512/Win11 RTX4050 165Hz
SKU:
4114993759
MPN:
ANV15-42 || NH.U5NEP.003 | 6mJO
€1389.92
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 7 7445HS |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 7445HS (6 cores, 12 threads, 3.20–4.70 GHz, 22 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 740M |
| Maximum graphics card power (TGP) | 75 W |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 57 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Orange |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 135 W |
| Additional information | DLSS 3 technologyMulti-touchintuitive touchpad |
| Height | 23,5 mm |
| Width | 362 mm |
| Depth | 239 mm |
| Weight | 2,10 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
