Acer Nitro V i9-13900H/64GB/512/Win11X RTX5060 165Hz
SKU:
4113215087
MPN:
ANV15-52 || NH.QZ8EP.00G | 5DSe
€1783.69
1 available for order
1 available for order
Operating system:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i9 |
| Processor name | Intel® Core™ i9-13900H |
| Processor | Intel® Core™ i9-13900H (14 cores, 20 threads, 4.10-5.40 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics Card Power (TGP) | 60 W |
| Maximum graphics card power (TGP) | 75 W |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Golden |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 135 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,5 mm |
| Width | 363 mm |
| Depth | 239 mm |
| Weight | 2,11 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
